KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10562551
nr 1056 2551
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Blandteknik, Christina Knall (f. 1947), signerad, 23x17
Kondition: kompletterad/omarbetad
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 september 2016
kl 20:56:33
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr